TSHA HAKKINDA

Büyüyen nüfusu, hızlı kentleşmesi ve aktif bir bölgesel ticaret üssü olması ile Türkiye, sivil havacılığını ve havaalanı altyapısını büyük ölçüde geliştiriyor. Geçtiğimiz on yıl boyunca, Türkiye sivil havacılık sektöründe etkileyici bir büyüme yaşamıştır ve önümüzdeki yıllarda da çift haneli büyüme beklemektedir. Tabii ki, bu büyüme iyi eğitimli ve kalifiye personel ihtiyacını da ortaya çıkarmıştır. Sürdürülebilirlik ve aynı zamanda uçuş emniyetini arttırma açısından, gelecekteki zorlukları karşılayabilecek yetkinlikte, istekli ve iyi eğitimli personel ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu insan kaynağını karşılayabilmek için de eğitim hayati öneme sahiptir.

Bölgedeki ortaklar olarak, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti; havacılık eğitimi için bölgesel bir merkez olma yolunda Türkiye'yi daha da geliştirmek için İstanbul'da bir Havacılık Eğitim Merkezi kurma projesini finanse etti.

Türk Sivil Havacılık Akademisi (TSHA), halihazırda mevcut olan akademiler ve üniversitelerle işbirliği içinde, Türkiye'nin yüksek kalitede havacılık eğitimi veren bir havacılık eğitim merkezi olma yolunda önünü açacaktır. Böylelikle, SHGM bünyesinde faaliyet gösteren TSHA, sadece Türkiye'nin değil bölge ve dünya ülkelerinin de sivil havacılık alanındaki emniyet ve güvenlik kapasitelerini arttırmalarına büyük katkı sağlayacaktır. 

SERTİFİKASYON

Kurs Sertifikası

Eğitim Programının tamamlanmasından sonra, TSHA, Eğitim Programı ve tamamlama seviyesine bağlı olarak bir başarı veya katılım sertifikası vermektedir.

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

KAYIT OL

Haber bültenimize abone olarak TSHA ve programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve etkinliklerimizi yakından takip edebilirsiniz.

Kaydınız başarıyla gerçekleştirildi!
Gönderiliyor...
Kayıt olurken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

BİZE ULAŞIN

Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz

Adresimiz

  • Atatürk Caddesi Yeşilköy Mahallesi Atatürk Havalimanı A Kapısı (Sağ Tarafa U Dönüşü Yapılıp Akademi Yolu'na Girilir)
    Bakırköy İstanbul Türkiye
  • +90 212 468 07 00
  • info@tcaa.com.tr

Bize Mesaj Gönderin

Mesajınız gönderildi!
Gönderiliyor...
Mesajınız teslim edilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin!